Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

Podczas przeglądania AppStore firmy Apple, natknąłem się na aplikację agenta FF.

Z aplikacją agenta FF Użyj alarmu na smartfonie

W przypadku alarmu, może to nastąpić za pośrednictwem centrum sterowania-smartphone-Web, poszczególnych osób lub całych grup może być informowany. W tym celu mogą być również dostępne informatioenn awaryjne, a siły ostrzegające mogą udzielić natychmiastowych informacji zwrotnych dotyczących tego, czy użytkownik uczestniczy we wdrożeniu.

Lista zakładów/kto jest wliczony w cenę?

Przekazując opinię po alertach, kierownictwo może zobaczyć, które osoby biorą udział w rozmieszczeniu i kiedy dotrą do domu urządzenia. Jeśli nie ma wystarczającej siły, należy powiedzieć, można szybko ostrzec tutaj. Zdecydowanie bardzo przydatna funkcja, gdy są używane przez wszystkich!

Dodawanie integracji alarmów radiowych i faksów używa aplikacji agenta FF

System z App Agent FF mogą być zintegrowane dość czysto do istniejącego systemu ostrzegania. Jest to możliwe dzięki integracji detektora radiowego przez agenta FF Funkgateway. Dzięki temu możliwe jest ostrzeganie opóźnione, ale prawie jednoczesne. Informacje faksowe z centrów sterowania mogą być cyfrowe, więc przepływ informacji jest możliwy bez większego opóźnienia. Dzięki digitalizacji informacji o faksie można również wyświetlić plan podejścia i mapę środowiskową. -Niestety, aplikacja Agent FF brakuje integracji "hydrant informacji" z odpowiednich portali. W każdym jednak, jest jasne, unikalny punkt sprzedaży!

Chat system

Dość interesujące są informacje na temat systemu czatu w aplikacji agenta FF. Poprzez powiadomienie push, załoga awaryjna może dodatkowo komunikować się ze sobą. -Mój wniosek: miło mieć funkcję, z dzisiejszym rozprzestrzenianiu się innych posłańców, ale dla mnie zbędnych funkcji. To powinno być lepiej zainwestowane w alternatywnych dźwięków powiadomień

Ostrzeganie nawet po pętlach radiowych

W zależności od 5Tone pętli mogą być powiadamiane różne grupy. (Mała grupa/pełny alarm)-funkcja, która zdecydowanie nie powinna być brak!

Absolutna Zabójcza cecha aplikacji agenta FF-OGRODZENIe w przypadku nieobecności

To brzmi całkowicie skomplikowane na początku… Ale to nie jest! W celu lepszego oszacowania dostępności, każdy uczestnik może korzystać z promienia, na przykład. Wprowadź dom urządzenia, w którym jest on dostępny do użytku. Po opuszczeniu obszaru przez uczestnika jest on automatycznie oznaczany jako "niegotowy do użytku". Jak tylko uczestnik ponownie wejdzie do obszaru, jest gotowy do użycia ponownie.

Aplikacja agenta FF dla Androida można znaleźć tutaj:

FF-Agent
FF-Agent
Entwickler: mackoy consulting
Preis: Kostenlos
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot


Aplikacja agenta FF Android App w Google Play

Aplikacja agenta FF dla iOS-iPhone-iPad

‎FF-Agent
‎FF-Agent
Entwickler: mackoy consulting
Preis: Kostenlos
  • ‎FF-Agent Screenshot

Aplikacja agenta iPhone FF

Więcej informacji na stronie producenta aplikacji agenta FF

WEBSEITE AGENTA FF