Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

Taktyczne Time App-to nie będzie możliwe dla wszystkich zwykłych użytkowników Otto, ponieważ jest to bardzo specjalna aplikacja.

Tactical Time App-ważne dla straży pożarnej, THW, policji, Bundeswehry i Policji Federalnej

Władze i organizacje z zadaniami bezpieczeństwa (BOS) korzystają z aplikacji Tactical Time, aby uzyskać dokładne i szybkie informacje o czasie użytkowania. W tym celu istnieje międzyorganizacyjny Standard, aby uniknąć różnych sposobów prezentacji. Jednolita pisownia jest używana dla dat i godzin: dla 8 Marzec 2011, 13:02 jest napisane na przykład 081302mar11. Musi dla każdego strażaka, sanitariusza lub THWler.

Tactical Time App-format grupy czasowej daty

Format grupy daty i czasu jest używany w Bundeswehry i NATO. Tutaj, ten język jest mówiony jednolicie w klasa wobec utrzymywać Radio komunikacja jasny i rozliczać, oprócz wciąż wielce skrócony. W ten sposób minuty są połączone bezpośrednio z godzinami. Zamiast 06:00, 0600 jest napisane i "zerlsechhundred" jest używany. Dla 06:30 stoisk 0630 lub "Zery-60-trzydzieści." Połączenie z datą jest również możliwe, ale to natychmiast staje się bardziej skomplikowane! Teraz aplikacja wchodzi w grę!Aplikacja na Androida w Google Play