Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

Apple 'ın AppStore tarama sırasında, ben FF Agent App rastladım.

FF Agent App Ile akıllı telefonda kullanım alarmı

Alarm durumunda, bu kontrol merkezi-Smartphone-Web aracılığıyla oluşabilir, bireysel kişiler veya tüm gruplar uyarılabilir. Bunun Için Emergency ınformatioenn de mevcut olabilir ve uyarılmış kuvvetler dağıtıma katılan olup olmadığını hemen geribildirim verebilirsiniz.

Bet-takım listesi/kim dahildir?

Uyarılardan sonra geribildirim sağlayarak, kurulan Yöneticiler hangi insanların dağıtım içinde yer alacak ve cihaz evine geldikleri görebilirsiniz. Yeterli güçler değilse, bir hızlı bir şekilde burada uyarır söylenir. Kesinlikle son derece yararlı bir özellik herkes tarafından kullanıldığında!

Radyo Alarmı ve Faks entegrasyonu ekleme FF Agent uygulamasını kullanır

FF Agent uygulaması ile sistem mevcut uyarı sistemine oldukça temiz bir şekilde entegre edilebilir. Bu, FF Agent Funkgateway tarafından radyo dedektörü entegrasyonu ile mümkün hale gelmiştir. Bu, gecikme ama neredeyse eşzamanlı uyarı mümkün kılar. Kontrol merkezlerinden gelen faks bilgileri dijilize edilebilir, böylece bilgi akışı çok gecikmeden mümkündür. Faks bilgilerini sayısallaştırma ederek, yaklaşım planınız ve çevre haritanıza da görüntülenebilir. -Ne yazık ki, FF Agent App ilgili portalları "hidrant bilgi" bir entegrasyon yoksun. Tüm olarak, ancak, açık bir benzersiz satış noktasıdır!

Sohbet sistemi

Oldukça ilginç FF Agent app sohbet sistemi hakkında bilgi vardır. Acil durum mürettebatı, ek olarak birbirleriyle iletişim kurabilir. -Benim sonuç: güzel özelliği var, diğer peygamberler bugünün yayılması ile ama benim için bir gereksiz özelliği. Bu daha iyi alternatif bildirim sesleri yatırım olmalıydı

Radyo döngüleri sonra bile uyarma

5Tone döngüsüne bağlı olarak farklı gruplar uyarılabilir. (Küçük grup/tam alarm)-kesinlikle eksik olmamalıdır bir özellik!

FF Agent App mutlak bir katil özelliği-devamsızlık durumunda GEOFENCING

Bu tamamen ilk başta karmaşık geliyor… Ama değil! Kullanılabilirliği daha iyi tahmin etmek için, her katılımcı örneğin bir RADIUS kullanabilir. kullanım için kullanılabilen cihaz evini girin. Katılımcı bölgeyi terk ettiğinde, otomatik olarak "kullanıma hazır değil" olarak işaretlenir. Katılımcı bölgeye yeniden girer girmez yeniden kullanıma hazırdır.

Android için FF Agent uygulaması burada bulabilirsiniz:

FF-Agent
FF-Agent
Entwickler: mackoy consulting
Preis: Kostenlos
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot
  • FF-Agent Screenshot


Google Play 'de FF Agent App Android uygulaması

İOS için FF Agent uygulaması-iPhone-iPad

‎FF-Agent
‎FF-Agent
Entwickler: mackoy consulting
Preis: Kostenlos
  • ‎FF-Agent Screenshot

iPhone FF Agent uygulaması

FF Agent App üreticisinin sayfası hakkında daha fazla bilgi

FF AGENT WEBSEITE