Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dokumentacja ochrony dróg oddechowych w trakcie misji należy do straży pożarnej jako sól w zupy. Przejrzysta dokumentacja ochrony dróg oddechowych jest ubezpieczeniem na życie wszystkich przewoźników sprzętu ochrony dróg oddechowych.

Ochrona układu oddechowego aplikacja dokumentacja

Kilka dni temu dotarliśmy do informacji prasowej z MP-Fire z informacjami na temat nowej dokumentacji ochrony dróg oddechowych aplikacji "MP-Fire ASD". Ponieważ przechowujemy niewiele głupich, skopiowanych komunikatów prasowych, naturalnie mieszamy specyfikacje producenta z naszym doświadczeniem w teście jak zawsze.

Po pierwsze, należy zauważyć, że iOS aplikacja jest tylko instalowalne z iOS 9,0, dla użytkowników ze starszymi iPad ´ s na pewno nie użytkowej.

Co jest w dokumentacji ochrony układu oddechowego aplikacji MP Fire ASD?

Naprawdę przyjazny dla użytkownika maski wprowadzania i szybkiej rejestracji oddziałów jest rzeczywiście podana. Skutkuje to dobrym monitorowaniem czasu pracy i aktywności przewoźników urządzeń ochrony dróg oddechowych.

Ważne informacje, takie jak bieżące drukowanie, czas kwerendy i pozostały czas trwania są obliczane i wyraźnie wyświetlane z lokalizacją i stanem.

Wbudowane obliczenia i ostrzeżenia dotyczące dokumentacji ochrony układu oddechowego

W ten sposób powstaje ogromna ulga dla monitorowania ochrony dróg oddechowych i pomaga uniknąć błędów i wypadków.

Wsparcie na coroczne ćwiczenia stresowe

Element menu został stworzony specjalnie dla rocznego wysiłków stres/ochrony dróg oddechowych. Oprócz uczestników, ćwiczenia mogą być wypełnione, zużycie ciśnienia kJ, itp. Być udokumentowane.

Protokół zgodny z FWDV7 jako PDF

Jako dokument PDF dotyczący przydziałów, szkoleń i ćwiczeń, wartości mogą być zapisywane, drukowane lub później wysyłane jako poczta.

Bezpłatna dokumentacja ochrony dróg oddechowych w projekcie "Straż pożarna 4,0"

MP Fire zapewnia bezpłatną dokumentację ochrony dróg oddechowych aplikacji? To było pierwsze pytanie, które zadałem sobie. Jednak w komunikacie prasowym wyjaśniono to pytanie.

MP Fire ASD jest cofinanziert przez partnerów współpracy

Ochrona oddechu App MP Fire ASD został opracowany przez MP-Fire producent MP-Soft-4-ty i za pośrednictwem partnerów współpracy Interspiro i IQFS Cofinanziert. Aplikacja MP Fire ASD jest dostępna bezpłatnie dla straży pożarnej regionu dach (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Aplikacja i jej aktualizacje powinny pozostać wolne od opłat w przyszłości zgodnie ze specyfikacją producenta.

Dokumentacja ochrony dróg oddechowych aplikacja na tablety od 10 cali

Producent ogranicza korzystanie z aplikacji do tabletów o przekątnej co najmniej 10 cali. W przypadku smartfonów aplikacja nie jest dostępna w tej chwili.
Aplikacja jest początkowo dostępna dla iOS (od 9,0) i Android.
Będziemy śledzić rozwój aplikacji i informują o zmianach i aktualizacjach tutaj.

‎MP-FEUER ASD
‎MP-FEUER ASD
Entwickler: MP-SOFT-4-U
Preis: Kostenlos
  • ‎MP-FEUER ASD Screenshot

MP-FEUER ASD
MP-FEUER ASD
Entwickler: MP-BOS GmbH
Preis: Kostenlos
  • MP-FEUER ASD Screenshot
  • MP-FEUER ASD Screenshot