Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

Z BosMon Mobile masz dodatek do programu BosMon.

BosMon Mobile jest idealnym dodatkiem do serwera BosMon

Każdy, kto szukał tej aplikacji wie, 99,9% aplikacji systemu Windows jest wliczony w cenę. Bez tej aplikacji, ta aplikacja jest bezużyteczny w zasadzie, z aplikacji to niemal niewyczerpane możliwości powstać. Rezygnować BosMon Zdejmowany, ten smartphone staje się pewien zdejmowany silny alarmować odbiorca i puszka metalowa wystawa ZVEI, FMS i POCSAG Telegram!

BosMon Mobile działa bez kosztów SMS

BosMon Mobile wymaga połączenia danych komórkowych przez UMTS, LTE lub połączenie Wi-Fi do pracy. Aplikacja łączy się również z serwerem BosMon. Dane te mogą być szyfrowane między punktami.

BosMon Mobile
BosMon Mobile
Entwickler: T. Eichstädt
Preis: Kostenlos
  • BosMon Mobile Screenshot
  • BosMon Mobile Screenshot
  • BosMon Mobile Screenshot

Zobacz aplikację w funkcji w tym filmie z BosMon

Z BosMon, BosMon Mobile dla Androida, a teraz z alternatywnych BAAS (BosMon dla iPhone), całe systemy alarmowe mogą być skonfigurowane. Tutaj, istnieje stosunkowo niewiele ograniczeń dla użytkownika, tak długo, jak przylega do okoliczności prawnych. W ogóle, BosMon tworzy ogromną społeczność, która zdecydowanie popiera ciągły rozwój oprogramowania, jak również aplikacje! Jeśli jesteś zainteresowany w technologii liniowej kontroli, straży pożarnej radio, nie dostaniesz przeszłości BosMon, to zawsze warto spojrzeć na to i testowania możliwości!

Wiele informacji na temat konfigurowania aplikacji i konfiguracji serwera WWW można znaleźć na stronie BosMon

http://www.bosmon.de/doc/Mobile/Erste_Schritte

BosMon jako idealny dodatek na straży

Z zastosowaniem BosMon i jego różnych możliwości, tylko na straży oferuje wielkie możliwości, takich jak: Monitor alarmu