Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

BosMon iPhone App, to co niektórzy z was czekali. To nie może być Oficjalna aplikacja z BosMon, ale jest alternatywą do podłączenia do BosMon Web Server!

BosMon iPhone App-ale nadal nic oficjalne

Otrzymaliśmy wskazówkę od dewelopera aplikacji, która jest już dostępna. Oczywiście, nie oszczędził koszt i natychmiast nabyte aplikacji. Dla kogoś, kto zna BosMon i może już uaktywniony serwer www i kanały został skonfigurowany, to jest łatwe do podłączenia aplikacji po portu podzielone w routerze. Tutaj jednak potrzebna jest specjalna wiedza i odpowiednia technologia! -Aplikacja nie jest oficjalna aplikacja z BosMon, więc wsparcie jest wyłącznie z deweloperem, a nie z BosMon!

Specjalna aplikacja tylko dla tych, którzy wiedzą, co robisz!

Cała społeczność BosMon czekała na BosMon iPhone App od kilku lat, deweloper BosMon zawsze wstydził od tego kroku, ponieważ istnieje ogromny nakładów finansowych za taką aplikację. Możemy to zrobić całkowicie do tej pory i są bardziej podekscytowani zewnętrznym deweloperem, który podjął się na temat BosMon iPhone App.
Ale uważaj, nie jest to przypadek, że można pobrać aplikację i opinia może być tam od razu wszystko, czego chcę! Jeśli już wykonane preparaty, lub ktoś, kto już działa BosMon serwer, dziękuję wszystkim może działać szybko. Proszę nie tylko pobrać aplikację bez jakiejś wcześniejszej wiedzy lub wskazówkę od kogoś! Może nie i niepokoić się o pieniądze wydane!

Zarejestruj się na serwerze BosMon za pomocą aplikacji BAAS

Jeśli masz wszystkie kroki przez, a następnie będzie oferowane różne opcje w aplikacji, oprócz wyświetlania kanału sieci, wszystkie wpisy z kanału będą wyświetlane. To wystarczy, aby zapoznać się z aktualnymi alertami. Od BosMon 1.4.4.1650 kanał "Event" jest również możliwe, to już zostało przetworzone w aplikacji, podobnie jak w oknie kanału Telegram. Jednak funkcje są już ograniczone. Ale już brakuje alarmu lub funkcji push, jak jesteś przyzwyczajony do w AndroidApp!

Deweloper aplikacji BAAS dla iPhone obiecuje dalszy rozwój

Mamy jeszcze w kontakcie z deweloperem i rozmawialiśmy o brakujących funkcji. Deweloper Till Schreiber powiedział w pierwszym kroku tylko do reprezentowania tych funkcji. Jeśli aplikacja generuje odpowiednie dochody, z pewnością będzie dalej rozwijane i rozszerzane. On prosi o zrozumienie, ponieważ koszt rozwoju i upload w Apple przychodzi na koszt, który chce zagrać jeszcze raz! Więc proszę o wsparcie takich deweloperów, którzy chcą uczynić życie łatwiejszym dla nas wszystkich!

 

‎BAAS
‎BAAS
Entwickler: Till Schreiber
Preis: 5,99 €
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot