Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

BosMon iPhone uygulaması, bazılarınız için beklediğiniz budur. Bu BosMon resmi bir uygulama olmayabilir, ama BosMon Web sunucusuna bağlanmak için bir alternatiftir!

BosMon iPhone App-ama hala hiçbir şey resmi

Biz şimdi kullanılabilir App, geliştiriciden ipucu var. Tabii ki, biz hiçbir masraf bağışladı ve hemen app satın aldı. BosMon aşina olan ve zaten Web sunucusu aktive olabilir ve kanallar kurmak biri Için, yönlendirici bir bağlantı noktası bölünmüş sonra uygulamayı bağlamak kolaydır. Burada, ancak, bazı özel bilgi ve uygun teknoloji gereklidir! -Uygulama BosMon resmi bir uygulama DEĞILDIR, bu yüzden destek sadece geliştirici ile değil, BosMon ile!

Özel uygulama sadece kim ne yaptığını bilmek için!

Tüm BosMon topluluk birkaç yıl için bir BosMon iPhone app bekliyor olmuştur, BosMon geliştiricisi her zaman bu adımda uzak shied vardı çünkü böyle bir uygulamanın arkasında büyük bir finansal harcama vardır. Biz tamamen şimdiye kadar bunu yapabilirsiniz ve tüm daha fazla BosMon iPhone App konu üzerinde almış dış geliştirici hakkında heyecanlı.
Ama dikkat, bu uygulama indirmek ve görüş orada hemen her şey istiyorum olabilir DEĞILDIR! Zaten hazırlıklar yaptıysanız, ya da zaten bir BosMon sunucu çalışan birisi, tüm bu hızlı bir şekilde çalışabilir teşekkür ederız. Lütfen sadece bazı önceden bilgi veya birinden bir ipucu olmadan app indirmek etmeyin! Başarısız olabilir ve harcadığınız para hakkında endişe!

BAAS uygulamasıyla BosMon sunucusuna kaydolur

Tüm adımları varsa, o zaman uygulamada farklı seçenekler sunulacak, ağ kanalı ekrana ek olarak, kanaldaki tüm girişler görüntülenir. Bu, devam eden uyarılara genel bakış için yeterlidir. BosMon 1.4.4.1650 kanal "olay" da mümkündür, bu zaten uygulamada işlenmiş, kanal telgraf penceresi olduğu gibi. Ancak, işlevler zaten sınırlıdır. Ama zaten AndroidApp için kullanılan bir alarm veya Push fonksiyonu özledim!

BAAS uygulamasının geliştiricisi iPhone için daha fazla gelişim vaat ediyor

Biz yeniden geliştirici ile temasa var ve eksik özellikleri hakkında konuştuk. Schreiber kadar geliştirici ilk adımda sadece bu fonksiyonları temsil söyledi. Uygulama karşılık gelen gelir üretirse, kesinlikle daha gelişmiş ve genişletilmiş olacaktır. O anlamak için sorar, çünkü kalkınma ve Apple upload maliyeti o tekrar oynamak istiyor bir maliyet geliyor! Böylece hepimiz için hayat kolaylaştırmak isteyen böyle geliştiriciler destek lütfen!

 

‎BAAS
‎BAAS
Entwickler: Till Schreiber
Preis: 5,99 €
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot
  • ‎BAAS Screenshot