Klicke, um diesen Beitrag zu bewerten!
[Gesamt: 0 Durchschnitt: 0]

Jestsel madde veritabanı, işyerinde tehlikeli maddelerin ve diğer kimyasal maddelerin güvenli şekilde işlenmesi için bilgi içerir Maddelerin insan üzerindeki etkileri, gerekli koruyucu önlemler ve önlemler (dahil. İlk yardım). Buna ek olarak, Kullanıcı maddelerin önemli fizik-kimyasal veri yanı sıra özel yasal ve profesyonel Co-operatif yönetmeliklere bireysel maddeler hakkında bilgilendirilecektir. 8000 Madde hakkında bilgi dahildir. Veriler, kurallara ve düzenlemelere veya yeni bilimsel bulguların varlığı sonrasında yayınlandıktan sonra zamanında sürdürülür. 

Yayımcı

Jestsel madde veritabanı, Alman yasal kaza sigortası (IFA) iş güvenliği ve Sağlığı Enstitüsü tarafından oluşturulur ve sürdürülür.

Jestsel madde veritabanındaki iş Hekimliği ve ilk yardım hakkında bilgiler Prof. tarafından sağlanır. Heberr ve ekibi (toksihem, Leuna).

Kullanım ve yükümlülük

Veri hisse senedi iş güvenliği amacıyla kullanılabilir kimyasal maddelerin yarattığı riskler hakkında bilgi almak için kullanılır. Verilerin ticari kullanımı yanı sıra diğer bilgi sistemlerine kısmi veya komple transfer izni verilmez. Jestsel madde veritabanındaki veriler dikkatle oluşturulur ve korunur. Ancak, yasal temelden bağımsız olarak hiçbir yükümlülük kabul edilebilir.