Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Woda gaśnicza przenośnik GPS? Poważnie?

Gaszenie wody GPS-urządzenie nawigacyjne na długiej ścieżce? Przygotowanie operacji staje się coraz ważniejszym instrumentem współczesnego bezpieczeństwa. To z pewnością obejmuje przygotowanie przenośnika wody gaśniczej w długiej podróży. Musi to być zaplanowane z wyprzedzeniem w celu umożliwienia działania w sposób ukierunkowany i szybki. Dlatego niezbędne jest zaplanowanie linii przenośnika dla przedmiotowych obiektów w zakresie zastosowania i włączenie go do planów operacyjnych.
Aplikacja "gaśnica wody GPS" rejestruje linię przenośnika za pośrednictwem odbiornika GPS w telefonie komórkowym, rejestrując długość linii przenośnika i profil wysokości. Ze względu na zaprogramowane parametry, lokalizacje pomp wzmacniacza są definiowane i na mapie lub Obraz satelitarny.
Wskazówki menu są bardzo jasne. Możliwe jest natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania wtyku przenośnika bez konieczności dokonywania czasochłonnych ustawień. Parametry "prąd przenośnika" i "ciśnienie wyjściowe pompy" mogą być zmieniane. Po nagraniu wyniki są zapisywane w dowolnym momencie. Dodatkowo obliczana i wyświetlana jest liczba wymaganych węży B.
"Exeringuishing Water transport GPS" nie jest prostą aplikacją obliczeniową, ale zaawansowaną aplikacją, która zapewnia długoterminowe wsparcie dla straży pożarnej w ich ważnych zadaniach.

Feuerwehr Löschwasserförderung GPS
Feuerwehr Löschwasserförderung GPS
  • Feuerwehr Löschwasserförderung GPS Screenshot
  • Feuerwehr Löschwasserförderung GPS Screenshot

Itunes