Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Söndürücü su konveyör GPS? Cidden?

Söndürücü su taşıma GPS-uzun yol için navigasyon cihazı? Operasyonların hazırlanması giderek modern güvenlik önemli bir araç haline gelmektedir. Bu kesinlikle uzun bir yolculuk üzerinde bir söndürme su konveyör hazırlama içerir. Bu, hedeflenen ve hızlı bir şekilde hareket edebilmek için önceden planlanmalıdır. Bu nedenle, uygulama alanında söz konusu nesneler için bir konveyör hattı planlamak ve bunu operasyonel planlara dahil etmek esastır.
Uygulama "su taşıma GPS söndürme" mobil telefonun GPS alıcısı üzerinden konveyör hattı, konveyör hattının uzunluğunu ve yükseklik profili kayıt kaydeder. Programlanmış parametrelerden dolayı amplifikatör pompalarının konumları tanımlanır ve bir harita veya Bir uydu görüntüsü.
Menü Kılavuzu çok açıktır. Zaman alıcı ayarları yapmak zorunda kalmadan konveyör fişi kaydını hemen başlatmak mümkündür. "Konveyör akımı" ve "pompa çıkış basıncı" parametreleri değiştirilebilir. Kayıt olduktan sonra sonuçlar herhangi bir zamanda saklanır. Buna ek olarak, gerekli B-hortum sayısı hesaplanır ve görüntülenir.
"Exeringuishing su taşıma GPS" basit bir bilgi işlem uygulaması değil, ancak önemli görevlerinde ateş Tugayları için uzun vadeli destek sağlayan gelişmiş bir uygulamadır.

Feuerwehr Löschwasserförderung GPS
Feuerwehr Löschwasserförderung GPS
  • Feuerwehr Löschwasserförderung GPS Screenshot
  • Feuerwehr Löschwasserförderung GPS Screenshot

Itunes