Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ne yazık ki offline!

Kurtarma kartı uygulaması şimdi yangın Tugayları dışında birçok takipçileri vardır.

Yorumlar açık kelimeleri konuşur: ücretsiz, hızlı ve kullanımı kolay. Belgeler de indirildikten sonra çevrimdışı kullanılabilir, bu nedenle hiçbir ağ alımı gerekli değildir. Bu kurtarma kartı uygulaması bu nedenle kesinlikle her itfaiyeci ve itfaiyecinin bir pflichtapp!

Neden bir kurtarma kartı uygulamasına ihtiyacımız var?

Çoğu araba bugün onların işgalcilere maksimum güvenlik sunuyor. Bu da olası bir kaza durumunda acil çalışanlar için kurtarma çalışmasını zorlaştırır. Genellikle nerede vücut makas ve serpme güvenli ve kullanımı etkili olduğu bilinmemektedir. Hava yastıkları daha sonra tetiklenmesini önlemek için ne önlemler alınmalıdır, böylece acil kuvvetler için yüksek bir risk poz. Böylece standart kurtarma kartları ADAC tarafından hızlı ve güvenli bir kurtarma sağlamak için başlatıldı. Kurtarma kartları App programcıları göre onlar mevcut kurtarma kartları ile optimal bir tedarik sağlamaya çalışın. Tüm bu elbette yüksek-son çözünürlük ve çevrimdışı

Ya ağ alımı yoksa? Kurtarma kartı uygulaması kullanılabilir durumda kalacak mı?

İşte açık bir Evet! Durum önce tüm haritaları indirdiğiniz olmasıdır. Genel olarak, bir çok şey koşmak-up, özellikle büyük belgeler (yüksek çözünürlük!!) ile bazı zaman alınır yüklü olmalıdır!

Kurtarma kartı uygulamasındaki araçları nasıl arayacağız?

Kurtarma kartı uygulamasında tam metin arama entegre edilir, bu yüzden her şey bulmak için hızlı ve her zaman sizinle!