Oto przegląd aplikacji dla strażaków – aplikacje ratunkowe – aplikacje THW na iPhone’a, iPada lub urządzenia z systemem Android

.
Kto o tym nie wie, tymczasem w AppStores Google i Apple jest zalew aplikacji straży pożarnej. Ze strony internetowej straży pożarnej powstała kolekcja aplikacji na temat straży pożarnej. Ponieważ wiele aplikacji i działań pokrywa się z usługami ratowniczymi i THW, zakres aplikacji został rozszerzony. Szczególnie zaś temat pogody zawsze był od początku bardzo dobrze odwiedzany, również wszystko co wokół tematu alarmowanie SMS-em lub pchnięciem było nieustannie proszone. Ponadto utworzono grupę docelową Fire Brigade iPhone and Android Apps z ponad 9000 członków. Aplikacje dla straży pożarnej stały się integralną częścią smartfonów strażackich, a wiele z nich wykorzystuje je nie tylko do celów szkoleniowych, ale również w coraz większym stopniu. Od pomocy przewodnika po aplikacje burzowe i kalkulatory worków z piaskiem – jest prawie wszystko, czego pragnie Twoje serce i co miesiąc dodaje się do nich więcej. Aplikacje można pobrać bezpośrednio na smartfon, za pośrednictwem iTunes i oczywiście PlayStore. Jest nawet coś dla dzieci, więc można w zabawny sposób przedstawić im temat straży pożarnej lub służb ratowniczych. Nie rozróżniamy smartfonów i tabletów (takich jak Apple iPad) w aplikacjach pożarniczych i ratowniczych, co robią takie sklepy jak Apple iTunes czy Google PlayStore dla systemu Android! Niezależnie od tego, czy jest to aplikacja meteorologiczna od DWD, burza niezliczonych aplikacji, aplikacje edukacyjne, aplikacje dla straży pożarnej, aplikacje dla służb ratowniczych, aplikacje dla dzieci, aplikacje dla systemu Android, aplikacje dla Apple, aplikacje dla tabletu, zapewniamy pełną przepustowość pasma.

Czy chcesz umieścić aplikacje u nas lub masz aplikację, której używasz, ale której jeszcze nie znalazłeś?

Bez względu na to, czy chodzi o aplikacje dla straży pożarnej, aplikacje dla służb ratowniczych czy aplikacje dla THW. Czy dla Apple, Android, smartfon, iPad. Nie ma znaczenia, czy SMS App, Alarm App czy Aplikacja dla dzieci. Nasze aplikacje są dla każdego!

Posiadamy 4-letnie doświadczenie w pracy z aplikacjami dla straży pożarnej

Posiadamy 4 lata doświadczenia w pracy z aplikacjami dla straży pożarnej.
Tymczasem jesteśmy w 4 roku z projektem Aplikacje dla Straży Pożarnej. Początkowo zamierzona jako “dodatek” do naszej strony internetowej straży pożarnej, aby uzyskać więcej odwiedzających, grupa Facebook Phone i Android Apps z ponad 10.000 członków z obszaru BOS rozwinęła się później. W tym miejscu jest wszystko, począwszy od komendantów młodzieżowej straży pożarnej, a skończywszy na decydentach wyższej służby. Zebrały się również policja, służby ratownicze i THW. Ale to nie wszystko, coraz więcej towarzyszy na scenie międzynarodowej, szczególnie z Austrii, Szwajcarii, północnych Włoch i Holandii.

itd;

Nie zapomnij o darmowych godzinach pracy straży pożarnej gry Aplikacje dla dzieci i dorosłych

Na przykład leitstellenspiel.de

‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112
‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112
Entwickler: SHPlay GmbH
Preis: Kostenlos+
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot
  • ‎Leitstellenspiel Feuerwehr 112 Screenshot