Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Niestety offline!

Aplikacja karty ratunkowej ma teraz wielu zwolenników prosto z straży pożarnej.

Opinie mówią jasne słowa: darmowy, szybki i łatwy w użyciu. Dokumenty są również dostępne w trybie offline po pobraniu, więc nie jest konieczne odbiór z sieci. Ta aplikacja karty ratunkowej jest więc na pewno Pflichtapp dla każdego strażaka i strażak!

Dlaczego potrzebujemy aplikacji karty ratunkowej?

Większość samochodów oferuje dziś maksymalne bezpieczeństwo dla pasażerów. To sprawia, że ratowanie pracy trudne dla pracowników nadzwyczajnych w przypadku ewentualnego wypadku. Często nie wiadomo, gdzie nożyczki i Rozsiewacze ciała są bezpieczne i skuteczne w użyciu. Jakie środki ostrożności należy podjąć w celu zapobieżenia późniejszemu uruchamianiu poduszek powietrznych, stwarzając tym samym wysokie ryzyko dla sił awaryjnych. Tak więc standardowe karty ratunkowe zostały zainicjowane przez ADAC w celu zapewnienia szybkiej i bezpiecznej ratownictwa. Zgodnie z ten ratunek karta aplikacja programiści oni próbować wobec zapewnić an optymalny podaż rezygnować ten istniejący ratunek karta. Wszystko to oczywiście w wysokiej rozdzielczości i offline

Co zrobić, jeśli nie masz odbioru w sieci? Czy aplikacja karty ratunkowej będzie nadal użytkowana?

Oto jasne, tak! Warunkiem jest to, że pobrałeś wszystkie mapy wcześniej. W ogóle, wiele rzeczy powinny być ładowane w Run-up, jak zwłaszcza dużych dokumentów (wysokiej rozdzielczości!!) trochę czasu jest zrobione!

Jak wyszukiwać pojazdy w aplikacji karty ratunkowej?

W aplikacji karty Rescue pełne wyszukiwanie tekstu jest zintegrowany, więc wszystko jest szybkie, aby znaleźć i zawsze z wami!